Wysoce merytoryczne szkolenia dla menadżerów

Nowatorsko poprowadzone szkolenia z zakresu sprzedaży dla handlowców oferuje marka Gamma. Ich motto brzmi: „Jeśli będziesz postępował jak wszyscy, będziesz miał wyniki jak wszyscy”. Wśród oferty z takich szkoleń można zdecydować się na tradycyjne rozwiązania, twórcze, jak i spersonalizowane know – how. Można zdecydować się, żeby wziąć udział w kursie stacjonarnym, jak i online.

Można też decydować się na szkolenia menadżerskie w formie hybrydowej. Szkolenia dla handlowców są wszechstronne i obejmują tematykę od podstawowych technik sprzedaży przez challanger sale aż po autorskie Seek&Sale Training. Propozycja kursów wzbogacona jest o kursy sprzedażowe z negocjacji na kilku poziomach, szkolenia z zakresu obsługi klienta, bądź też o zestaw szkoleniowy z wywierania wpływu, psychologii sprzedaży a także psychomanipulacji. Tematyka obejmie także specyfikę sprzedaży za pośrednictwem sieci internetowej, czyli kursanci szkoleni są, w jaki sposób dopasować znane techniki w trakcie wideo i telekonferencji oraz w jaki sposób wykorzystywać najnowsze narzędzia typowe dla sprzedaży zdalnej, z podziałem na sektor B2B a także B2C.

Każde ze szkoleń zorientowane jest na efekt. Może nim być: wzrost wolumenu sprzedaży, średnia wartość transakcji, marża, bądź cross i up selling. Z uwagi na to, że konsumenci aktualnie zmieniają bardzo często własne przyzwyczajenia zakupowe, dobrze będzie zareagować systematycznie i wziąć udział we wskazanych kursach, żeby móc rozszerzyć własną wiedzę. Szkolenia rozdzielone są na 2 działy, żeby zainteresowani mogli dopasować dla siebie adekwatną ofertę.0 Są to: strefa menadżera sprzedaży a także strefa szkoleń dla handlowca. Precyzyjny opis kursów, spis zagadnień, jak i termin odbywania się szkoleń umieszczone są na witrynie internetowej Gamma. Bez wątpienia, osoby które biorą udział w kursie będą w większym stopniu skuteczne i bardziej zainteresują propozycją sprzedażową interesantów. To z kolei przełoży się na wyniki sprzedażowe.

Dodaj komentarz