Wybrane realizacje Instaglass – designerskie i funkcjonalne

Przykładowe realizacje od firmy Instaglass są atrakcyjne wizualnie oraz praktyczne. Motywują do tego, żeby zrobić użytek z propozycji wskazanego zakładu. Szklarz Wrocław każdorazowo wykonywane są w dopasowaniu do potrzeb zleceniodawców, co także jest ważne. Zwykle klienci zdecydowani są na ściany szklane, bo wyglądają one nad wyraz elegancko. Są zrobione ze szkła hartowanego, co również wpływa na ich odporność. Ścianki ze szkła idealnie rozdzielają od siebie poszczególne pomieszczenia, zarówno w mieszkaniach, jak i w instytucjach publicznych. Równocześnie, ich design wpływa na zachowanie dużej przestrzeni. W Instaglass wykonywane są także parawany szklane, zwykle opierające się o indywidualne parametry.

Wykonane ze szkła parawany sprawdzają się w pokojach kąpielowych lub w łazienkach. O wiele częściej przegrody nawannowe są w stanie zastąpić kabiny prysznicowe. Sporą sławą cieszą się panele szklane, przeznaczone do jadalni. Są one wodoodporne i odporne na plamy. Jednocześnie, są też nad wyraz solidne. To idealna opcja dla tradycyjnie stosowanych płytek. Jako, że są one wykonane ze szkła hartowanego, mają zwiększoną wytrzymałość na rysy oraz na uszkodzenia różnego rodzaju.

Panele do kuchni obrobione są dowolnymi grafikami, by maksymalnie dopasowały się do wskazanego pomieszczenia. Zamawiający z katalogu wybierają także balustrady ze szkła, balkonowe oraz schodowe. Za każdym razem wyglądają one w taki sposób, jakby szkło zostało zestawione z podłożem. Zrobione są z bezpiecznego laminowanego szkła GSL. Balustrady dostępne są w dowolnych wielkościach i grubościach, od 12 do 20 mm. Są mocne i bezpieczne, ze względu na użycie mocowania punktowego ze stali nierdzewnej. W zakładzie Instaglass robione jest również specjalne szkło: antywłamaniowe, ciepłochronne, akustyczne, ognioodporne, odporne na działanie promieni słonecznych, nadwymiarowe, hartowane, VSG lub wykonywane przy wykorzystaniu metody dającej finalnie szkło płaskie.

Dodaj komentarz