Walory dbania o paznokcie – zapraszamy na manicure!

Manicure japoński uznany jest za świetną naturalną metodę pielęgnacji skóry i paznokci stóp. Posiada on nie tylko długoletnią tradycję, wywodzącą się z Japonii, lecz przede wszystkim jego specyficzną cechą jest wiele zalet i walorów, jakie w ogromnym stopniu wpływają na stan naszych stóp. Jedna z najistotniejszych zalet tego zabiegu jest fakt, że w skład używanych tu maści i past wchodzą tylko naturalne składniki, i nie ma tutaj jakichkolwiek groźnych dla zdrowia chemikaliów. Z tego także względu zabieg ten nie powoduje nieprzyjemnych dla skóry podrażnień, lub również objawów alergii. Puder, jaki używa się w trakcie zabiegu, po jego wypolerowaniu nadaje paznokciom śliczny, naturalny blask.

Co więcej powoduje, ze mają one witaminy takie jak na przykład: A, E, H, a też B5 i krzemionkę z morza japońskiego. Manicure japoński posiada nadzwyczaj niemało zalet oraz walorów, a w głównej mierze koryguje krążenie krwi, aktywizuje wzrost paznokci, oraz wzmacnia je – przetestuj keratynowe prostowanie warszawa. W większości wypadków stosuje się go, gdy klient ma paznokcie niezmiernie słabe, o nierównej płytce, bądź rozdwajające się.

Dzięki zabiegowi, jakim jest japoński manicure przestają się kruszyć, a także są bardziej mocne oraz sprężyste. Teraz można wykonać go już we wszystkich fachowych gabinetach kosmetycznych, funkcjonujących na terenie Polski. Coraz częściej wykonywany jest również w domu, bo cechuje się łatwością wykonania. Jeżeli wiec nie chcemy udawać się do salonu, lecz zabieg zrealizować we własnym domu, wymagane nam będzie: pasta z witaminami, puder, oraz polerka i dwustronny pilnik.

Niezbędna jest tutaj również szpatułka, jaką nałożyć możemy pastę na stopy. Jeśli wykonany go poprawnie, stosując się do wyznaczonych zasad oraz kolejności zabiegu, nasze stopy odzyskają swój naturalny blask. Prócz tego nasze paznokcie weselić się będą różowym połyskiem, który utrzyma się przez kolejne dwa tygodnie. Nie zapominajmy też, aby po zakończonym zabiegu wetrzeć w stopy oliwkę, która ułatwi przenikanie innych substancji. Po zabiegu poprzez tydzień nie malujmy paznokci.

Dodaj komentarz