W jakim miejscu nabyć kosmetyki do aut?

Jeżeli nie chcemy lub ot tak nie mamy czasu osobiście pielęgnować auta możemy powierzyć to zadanie wyspecjalizowanej w tym celu jednostce gospodarczej. Sporo firm absorbuje się kosmetyką aut oferując nie tylko takie podstawowe usługi jak mycie, jakkolwiek także bardziej zaawansowane np.: naprawa skórzanych tapicerek, obejmująca likwidacje przetarć, wypaleń oraz malowanie; naprawa tapicerki welurowej, reparacja detalów plastikowych, również tych odnajdujących się w granicach pojazdu jak i tych na zewnątrz.

Trzeba również zaznaczyć, że coraz to częściej mycie pojazdów nie ogranicza się tylko do porządkowania pojazdu z zewnątrz, wewnątrz oraz woskowania, jakkolwiek obejmuje także czyszczenie silnika.

Firmy przewyższają się we wprowadzaniu udogodnień dla kontrahentów – polecamy ARRC Car Wash Wheel Gel. Zdarzają się propozycje kompleksowego mycia z dojazdem do klienta, czy wartościowe zniżki dla kontrahentów biznesowych. Coraz powszechniejsza staje się u nas instytucja zwana

Auto detailing. Jest to proces dogłębnego oraz niesłychanie dokumentnego mycia pojazdu. Usuwa on wszelkiego typu zanieczyszczenia mechaniczne odkrywające się na karoserii oraz we wnętrzu samochodu tj.: plamy ze smoły czy asfaltu; zanieczyszczenia pochodzące z klocków samochodowych, jakie osadziły się na felgach; plamy z lotnej rdzy wtopione w lakier za kołami wyposażonymi w tarczowy układ hamulcowy; plamy z owadów, żywic zarówno syntetycznych jak oraz naturalnych, czy owoców oraz wszystkie inne nawet takie, których pochodzenie jest kłopotliwe, bądź wręcz niemożliwe do ustalenia. Do unicestwienia tych zanieczyszczeń stworzonych pozostało dużo specjalistycznych produktów, które pomimo, że są silne nie stanowią zagrożenia dla naszego samochodu.

W coraz to większym stopniu centra pielęgnacji pojazdów i ręczne, ekologiczne myjnie zastępują myjnie automatyczne, jakie zaczynają odchodzić do lamusa. Podyktowane jest to niewątpliwie złą sławą myjni automatycznych, jakim zarzuca się, że przez używane przez siebie przyrządów czyszczących w postaci rozległych szczotek, wywołują zarysowanie lakieru i postępującą profesjonalizacją konkurencji.

Opinie od Was

  1. jeśli chodzi o czyszczenie i dbanie o samochód to niestety nic dobrego o sobie nie mogę powiedzieć. Wręcz przeciwnie – moje auto to obraz nędzy i rozpaczy:) opakowania puste, milion biletów od parkometrów się znajduje…wszędzie. Czasem nawet potrzebny jest wynajem aut Kraków kiedy musze podwieźć gdzie znajomych na jakąś weselną imprezę, wtedy mi wstyd ich zabierać swoim samochodem

Dodaj komentarz