Użyteczne meble kuchenne na indywidualne zamówienie

Praktyczne umeblowanie kuchenne na wymiar wykonuje zakład Smok z Lublina. Projekt opiera się na dwóch znaczących wyznacznikach: kwestiach estetycznych adekwatnych do gustu klienta jak i nieskrępowanej pracy w trakcie robienia różnych zadań w jadalni. Jak przyjęto, w kuchni spędza się wiele czasu oraz przygotowuje się posiłki. Z tego względu, przestrzeń w niej powinna zostać odpowiednio zaplanowana. Ponadto, sporą uwagę zwraca się także na prezentację mebli kuchennych, ponieważ znacznie częściej jadalnie zostają otwarte na pokój dzienny.

W trakcie ustalania projektu bierze się pod uwagę: wygląd i ilość szafek, wybarwienie frontów, a także rozmieszczenie konkretnych elementów w umeblowaniu kuchennym. Po konsultacji z klientem stworzona jest prezentacja graficzna jadalni, a po jej akceptacji może zostać zrealizowane zamówienie. Poza atutami estetycznymi uwzględnione są: komfort pracy w czasie przygotowywania posiłków, przestrzeń do przechowywania sprzętu agd, akcesoriów kuchennych a także jedzenia, dopasowana do liczby domowników, uwzględnienie rozwiązań systemowych jakimi są szuflady samodomykające, czy otwierane do góry fronty.

Poprzez spersonalizowanie zamówienia można chwalić się przez długi czas doskonale prezentującą się kuchnią. Na stronie firmy Smok, pod linkiem http://smok.biz.pl/meble-kuchenne/ można zobaczyć przykładowe wykonania mebli do kuchni, wskazujące na renomę firmy meblarskiej.

Wytwarzając meble kuchenne projektanci i stolarze kierują się ich ergonomią. Na skutek tego, nie będzie mowy o skrępowaniu ruchów przy szykowaniu posiłków. Jadalnia jest wydzielona na strefy: przechowywania, zmywania, gotowania i pieczenia, szykowania, miejsca na zapasy. Za każdym razem uwzględniane są: rozmiar konkretnej jadalni, jak i dotychczasowe przyzwyczajenia klientów. Jakość wykonania stolarki meblowej jest imponująca, czyli można mieć pewność, że z kuchni będzie się korzystało przez wiele lat. Zleceniodawca ma wpływ na to, jak wygląda zamówienie, na przykład dobierając akcesoria dodatkowe, stosowane w meblach.

Dodaj komentarz