Tajemnica imponującego makijażu

Często okazuje się, iż mimo generalnie dominującym stereotypom wiele kobiet nie użytkuje makijażu na co dzień. Oznajmiają, że jest to bezcelowy wydatek, ponieważ tanie preparaty poprawiające urodę są bardzo nietrwałe, a kosztowne nie zawsze gwarantują poprawniejszą jakość. Inne przedstawicielki płci pięknej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie epizodyczny makijaż nie poprawia pod żadnym pozorem wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast dużo cennego czasu. Wszelkie te panie popełniają fundamentalny błąd: nie wykorzystują dobrych preparatów do makijażu. W jakim miejscu tkwi zagadka?

Najważniejsza jest dobra baza pod makijaż. To naturalnie dzięki temu kosmetykowi wyrównamy cerę, zatuszujemy niedoskonałości oraz ograniczymy bezpośredni dopływ kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry twarzy. Cykliczne używanie bazy tego typu poprawi kondycję cery. Z niekiedy nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak poranne mycie zębów. Wówczas po nałożeniu bazy możemy próbować nakładania innych kosmetyków, które stanowią uzupełnienie kapitalnego make-up’u – sprawdź lekcja makijażu. Makijaż oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie.

Każda fantazjuje o tym, aby jej spojrzenie przyciągało, lecz tylko ze względu na perfekcyjnie podkreślone walory, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Na szczęście w dzisiejszych czasach nie musi to już być kłopotem. Jeżeli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, który zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to do perfekcji sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najporządniej wybrać te przyklejane metodą 1:1. Jest to zabieg dość kosztowny, jednakowoż rezultat utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek również wolno zamknąć w jednym słowie: baza. Baza pod makijaż oczu to perfekcyjna sprawa, dzięki której nawet tani cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni bądź kredki (w zależności od preferencji) oraz już wolno się nasycać trwałym ładny makijażem oczu. Na wszystko w następstwie tego jest porada i nie wypada koniecznie korzystać z usług wizażystki, by wyglądać przez cały dzień estetycznie.

Opinie od Was

Dodaj komentarz