Świadczenia realizowane przez pomoc drogową w Żyrardowie

Świadczenia oferowane przez pomoc drogową w Żyrardowie, a więc przez warsztat Pomoc Drogowa Badoś są wielokierunkowe. Kierowcy, którzy skontaktują się z osobami zatrudnionymi w firmie mogą liczyć na zrealizowanie świadczeń jakimi są: dowóz paliwa, naładowanie akumulatora, dowiezienie określonych części zamiennych, awaryjne odpalanie pojazdu, skorzystanie z samochodów zastępczych, zabezpieczanie pojazdu na parkingu firmowym, wyciąganie auta z rowu, naprawy z zakresu wulkanizacji, albo pozbycie się małych awarii mechanicznych na trasie przez doświadczonego mechanika mobilnego.

Za każdym razem, zakres świadczeń przystosowany jest do konkretnego zdarzenia. Pomoc drogowa działa przez całą dobę. Dyżury spełniane są przez 7 dni tygodniu. W związku z tym w przypadku kolizji usterki nie ma problemu z tym, by skontaktować się z przedstawicielem zakładu.

Przewożone na lawecie mogą być samochody różnego typu, gdyż warsztat zarządza maszynami holowniczymi przewożącymi więcej jak trzy i pół tony. W tym obszarze Pomoc Drogowa Badoś działa nie tylko na terenie Żyrardowa oraz okolic, lecz także na obszarze całego kraju, ale też w Europie. Pomoc drogowa Żyrardów potrafi sprowadzać zepsuty pojazd z dowolnego miasta na terenie kraju albo z zagranicy, co jest wyjątkowo wygodne dla klienta oraz pozwala na szybsze, kolejne przyłączenie się do ruchu drogowego. Na stronie www warsztatu dokładnie wskazane są obszary działania mechaników. Można też za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego zadać pytanie specjalistom oraz oczekiwać na natychmiastową odpowiedź.

Idealna obsługa klienta zachęca do skorzystania ze świadczeń wskazanej pomocy drogowej. Wszystkie lawety wyposażone są w wyspecjalizowany osprzęt, pozwalający nie tylko przewieźć w bezpiecznych warunkach samochód. Da się również od razu zmienić koło albo przykręcić wykręconą śrubę, kiedy zrobi użytek z mobilnego mechanika. Jak w takim razie można dostrzec, to pomoc drogowa, jakiej dobrze będzie ufać. Samochód zostanie naprawiony w atrakcyjnej cenie.

Dodaj komentarz