Strona na jakiej umieszczone są oferty z najważniejszych serwisów z branży nieruchomości

Ponadto, że Fliper prosperuje jako intuicyjnie opracowana wyszukiwarka przedstawiająca mieszkania z rynku wtórnego to działa też jako strona tematyczna dedykowana dla osób poszukujących nieruchomości. Blog tematyczny pozwala uzyskać odpowiedzi na tak znaczące pytania jak: na co nakierować uwagę nabywając po raz pierwszy
mieszkanie na wynajem, lub jak znaleźć godne uwagi oferty mieszkań. Na blogu wszystkie wpisy są godne zauważenia, pełne merytoryki i umożliwiają dokładniejsze zorientowanie się w temacie. Czytelnicy mogą też doinformować się, w jaki sposób skorzystać z proponowanej wyszukiwarki. Fliper jako program do wyselekcjonowania propozycji mieszkań jak i wyszukiwarka lokum pod jedną postacią sprawdza się doskonale.

Wyszukiwarka wyszukiwarka ofert prywatnych dla pośredników jest tak rozbudowana, że zbiera też nieruchomości z licytacji komorniczych. Tego typu monitor rynku nieruchomości zadedykowany jest nie tylko klientom prywatnym, ale też pracownikom agencji nieruchomości.

Nieskomplikowana obsługa, możliwość otrzymania powiadomień, a także możliwość prywatnego wyznaczenia filtrów motywują do korzystania z portalu. Im bardziej dokładnie wyznaczy się, czego poszukujemy – w tym większej mierze będzie okazja zaoszczędzić swój czas. Tak bardzo nowocześnie opracowana wyszukiwarka wysyła powiadomienia nawet w minutę po tym, jak konkretne zgłoszenie zostało dodane na stronie pośrednika. W efekcie, użytkownik w parę minut może zapoznać się z ogłoszeniami z popularnych serwisów.

Świeże ogłoszenia ma okazję sprawdzać od razu, na urządzeniach mobilnych. To użyteczne zarówno dla posiadaczy agencji nieruchomości, jak i dla osób prywatnych. I to bezpośrednio dla tych dwóch grup serwis jest stworzony. Każdy użytkownik indywidualnie dopasowuje filtry na bazie jakich sprawdza popularne serwisy branżowe. Indeks propozycji dostępny jest bez powtórzeń, co umożliwi oszczędzić czas i ukazuje profesjonalizm Flipera. Serwis jest stale rozwijany.

Dodaj komentarz