Simsy – popularna gra dla każdego

Ci, którzy są fanami rozmaitego rodzaju gier komputerowych z całą pewnością porządnie wiedzą, na czym bazuje gra „The Sims 4”. W jaki sposób się okazuje, ta kultowa już gra jest słynna na całym świecie, choć jak przyznaje sam jej twórca, początkowo w żadnym razie nie miał takiego założenia. Pierwotnie bowiem gra miała być programem sprzyjającym do projektowania, a poszczególni Simowie mieli konstruować modele do obrazowania ludzi.

Dzisiaj gra „The Sims” jest grą popularną i cenioną, wydawaną przez jednostkę gospodarczą Maxis. Jeżeli mielibyśmy zakwalifikować ją do jakiegoś jednego typu gier komputerowych, byłoby to trudne, właśnie dlatego, że gra ta w wielu przypadkach uznawana jest za grę symulacyjno – logiczno – strategiczną. Główna część tej kultowej gry została wydana w 2000 roku, a do tego czasu sprzedano ją w ponad szesnastu milionach kopii. Co ciekawe, gra ta przenigdy tak w zasadzie nie miała jasno i ściśle zdefiniowanego celu. Gracz ma do zrealizowania wiele zadań, począwszy od budowy domu aż po kierowanie życiem poszczególnych Simów – przetestuj na witrynie gta 5 download. Zajęcie to bywa wybitnie wciągające z powodu wielu możliwości, jakie daje gra. Nie skłamiemy również, jeżeli dodamy, że gra ta tak w istocie może ciągnąć się w nieskończoność.

Do najważniejszych zadań każdego gracza trzeba przede wszystkim wydawanie poleceń stworzonym przez siebie postaciom (osobiście możemy nadawać im imiona, wybierać kolor skóry lub kolor włosów). Ważne jest w związku z tym to, by każdy Sim miał czas zarówno na pracę, jak i na wypoczynek czy na spożywanie poszczególnych posiłków. Jeśli gracz notorycznie będzie zapominał o najistotniejszych czynnościach, wtedy postacie zachorują, po czym umrą. W tym momencie gra się kończy, niemniej jednak bezsprzecznie możemy wprowadzić do gry absolutnie innowacyjnych Simów, kolejny raz przez siebie wykreowanych. Gra „The Sims 4”, jak i jej następne części zdają się bić wszystkie rekordy popularności, a zawdzięczają to w głównej mierze szerokiemu gronie odbiorców, do jakich gra jest dedykowana. Nie jest ona bowiem tylko i wyłącznie grą typowo żeńską czy typowo męską. Odgrywać są w stanie w nią przedstawiciele obojga płci i z pewnością wszystkim przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz