Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu

Renomowany gabinet urologiczny w Poznaniu prowadzony jest przez Michała Jurasza. W ARCHEUS przyjęci są chorzy ze schorzeniami takimi jak: łagodny rozrost gruczołu krokowego, urazy układu moczowego, urazy męskich narządów płciowych, zaburzenia czynnościowe dolnych dróg moczowych oraz nietrzymanie moczu. Wykonywana jest diagnostyka, a jeśli to konieczne, chorzy poddawani są specjalistycznemu leczeniu, również chirurgicznemu. Spis zabiegów, jakim można się poddać opublikowany jest na witrynie placówki.

Można przeczytać, jak przebiega biopsja fuzyjna, zobaczyć dane do kontaktu oraz wpisać się na pierwszą konsultację. Lekarz realizuje pełen zakres leczenia chorób układu moczowego oraz męskich narządów płciowych. Pełna diagnoza poszerzona jest każdorazowo o badanie ultrasonograficzne. Zabiegi oraz operacje, jakie są robione w tym miejscu to: przezcewkowe resekcje guzów pęcherza moczowego, przezcewkowe resekcje prostaty przy użyciu lasera HOLEP, operacje wodniaków jądra i torbieli nasiennych, zabiegi laparoskopowe, ostrzykiwanie mięśniówki pęcherza moczowego przy użyciu botoksu, małoinwazyjne zabiegi kamicy pęcherza moczowego oraz kamicy moczowodowej i nerkowej a także biopsja fuzyjna. Specjalista urolog ma imponujące wykształcenie i bez przerwy kształci się w kierunku, jaki reprezentuje.

Można wobec tego spodziewać się, że świadczenia lekarskie będzie realizować na wysokim poziomie. Cechuje go również indywidualne podejście do wszystkich pacjentów. Przed podejmowaniem konkretnych kroków lekarskich zaznajamia się z historią choroby wybranej osoby.

Całościowe nastawienie sprawia, że pacjenci szybciej dochodzą do zdrowia lub łagodnie przechodzą symptomy choroby. W czasie długoletniej praktyki klinicznej rozwijał techniki operacyjne, tak samo laparoskopowe, jak i tradycyjne. Przeszedł również szkolenie z zakresu ultrasonografii w Niemieckim Towarzystwie Sonograficznym DEGUM. To specjalista, jakiemu można w pełni ufać.

Dodaj komentarz