Rehabilitacja nie wyłącznie dla dorosłych – pomoc dla dzieci

Jeśli cierpicie Państwo na jakiekolwiek problemy z kręgosłupem, rwą kulszową czy dyskopatią, nie ma sensu zwlekać z wizytą u specjalisty w tym wypadku zbawienna będzie rehabilitacja, jaką nasz gabinet zaświadcza na najwyższym dopuszczalnym poziomie. Rehabilitacja jakiej się podejmujemy związana jest z całościowym leczeniem, oznacza to, że nie skupiamy się tylko na paru wizytach, doprowadzamy sprawę do zakończenia, dążąc do przywrócenia biegłości fizycznej w takim stopniu jak tylko jest to dopuszczalne. W naszym gabinecie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niezmiernie szeroki wachlarz usług rehabilitacyjnych.

Rehabilitacja przebiega tu bardzo całkowicie, wykorzystując do tego najnowsze wyposażenia rehabilitacyjne oraz najświeższe rehabilitacyjna wiedzę, jaką nasi specjaliści zdobywają w toku bardzo poważnej oraz długiej nauki.

Oprócz szablonowych ćwiczeń rehabilitacyjnych, nasz doświadczony zespół terapeutów świadczy również usługi w zakresie blisko połączonych z rehabilitacją usług a mianowicie terapią manualną, fizykoterapią, kinezyterapią czy masażem rehabilitacyjnym lub ewentualnie diagnostyka farmaceutyczną. Specjalnością stworzonego przez nas gabinetu jest niemniej jednak terapia rehabilitacyjna ortopedyczna, terapia rehabilitacyjna neurologiczna oraz medycyna sportowa, też Habilitas. Absorbujemy się w następstwie tego pomiędzy innymi dążeniem do usprawnień pacjenta po rozmaitych urazach ortopedycznych oraz zabiegach, a nawet w bólowych zespołach kręgosłupa czy też udarach mózgu.

Prowadzimy fenomenalną rehabilitację pourazową, i odnowę biologiczną, częstokroć biorąc udział też w przygotowywaniu programów treningowych. Jeśli niemniej jednak dokucza Ci cokolwiek co nosi znamiona bólów kręgosłupa, bólów pleców, masz kłopot z tak zwaną rwą kulszową czy również dyskopatią, uprzejmie zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie wykwalifikowani zawodowcy z pewnością odnajdą rozwiązanie na zredukowanie Twoich dokuczliwości bądź ich całkowite wyeliminowanie. Rehabilitacja w naszym gabinecie to czysta przyjemność, albowiem w stworzonym przez nas gabinecie możesz liczyć na pomieszczenia klimatyzowane, niesłychanie nowoczesne oraz estetyczne, w jakich pacjent będzie po prostu czuł się dobrze, a to też jest niezwykle istotne.

Dodaj komentarz