Profesjonalny zakład budujący maszyny dla branży kosmetycznej oraz przemysłu farmaceutycznego

BEMA to wyspecjalizowany producent projektujący maszyny dla przemysłu kosmetycznego i przemysłu farmaceutycznego. To firma familijna, która w branży prosperuje już od 1997 roku. Projekty zawierające maszyny typu mieszalniki laboratoryjne przyjmowane są na indywidualne zamówienie, co może podobać się licznym klientom biznesowym. W firmie zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani inżynierowie i specjaliści od automatyki, co gwarantuje najwyższą jakość wszystkich projektowanych produktów. Oferta jest bogata oraz zawiera również przeglądy na gwarancji i pogwarancyjne.

Wykwalifikowani eksperci starają się od początku rozumieć wymagania kontrahenta, w związku z czym na pierwszej rozmowie szczegółowo wsłuchują się w to, czego on potrzebuje. Następnie, wykonają zamówienie odnośnie wytycznych z dokumentacji technicznej, posiadając jednocześnie na względzie preferencje zamawiającego. Dzięki tej postawie a propo prowadzenia firmą BEMA pozyskało już tak wiele pozytywnych referencji. Wiodącą specjalizacją firmy są mieszalniki homogenizujące, mieszalniki dla kosmetyki a także mieszalniki laboratoryjne. Co więcej, klienci mają okazję w takim miejscu zaopatrzyć się w mieszalniki do szamponów bądź mieszalniki do syropu. Propozycja handlowa obejmuje też: zbiorniki procesowe, reaktory fazy wodnej i olejowej a także topielniki.

Mieszalniki homogenizujące dostępne są w wersjach: MH 100, MH 200, MH 300, MH 400, MH 500, MH 600 i MH 700. Są to maszyny perfekcyjnie nadające się do produkowaniu prepararów kosmetycznych. Kupujący, który nie jest przekonany, na jaki rodzaj się zdecydować może skorzystać z wiarygodnych podpowiedzi specjalistów. Wtedy nie będzie miał żadnych zastrzeżeń a propo tego, że doskonale uposaża własny zakład. BEMA wytwarzając następne maszyny dużą atencję zwraca na trendy rynkowe, w związku z tym zawsze uzyskuje się innowacyjny sprzęt do eksploatowania.

Dodaj komentarz