Profesjonalne usługi w zakresie gięcia blach dowolnego typu

Grupa Wiss wśród licznych usług oferuje również te związane z gięciem blachy. Wyspecjalizowane usługi w zakresie gięcia blach różnego rozmiaru są zrealizowane dokładnie oraz terminowo, ze względu na to, że firma posiada nowoczesny park maszynowy. Z tego względu opłaca się nawiązać współpracę z Wiss, dzwoniąc lub wysyłając formularz zgłoszenia za pośrednictwem strony www. Usługa taka jak gięcie blachy bielsko zrobiona jest przy wykorzystaniu innowacyjnych hydraulicznych pasów krawędziowych, sterowanych numerycznie. Ich maksymalny nacisk wynosi 220 ton. Naciski te pozwalają giąć blachy do dziesięciu milimetrów grubości a także trzech m szerokości.

Umiejętności pracowników Wiss oraz dysponowanie innowacyjnym sprzętem umożliwiają gięcie blach o wyjątkowo skomplikowanych kształtach. Wysoka jakość i dokładność gięcia zapewniona jest tak samo przy realizacji zamówień większych, mniejszych, jak i pierwowzorów. Gięcie elementów następuje z precyzją do 0,1 mm, ze 100% seryjnością. Kąty da się natomiast skorygować poprzez dogięcie. Na stronie firmy można zobaczyć przykładowe realizacje i nabrać przekonania, że w branży gięcia blach Wiss pozostaje liderem.

Prasy krawędziowe zrobią wszystkie czynności sprawnie, a obsługują je doświadczeni technicy. Spora gama używanych dodatków umożliwi wszechstronne wykorzystania oraz elastyczność. Nie ma znaczenia długość, grubość, wytrzymałość, albo twardość blachy, gdyż operatorzy użyją do prac bezdotykowych mierników laserowych. Wykonana w Wiss obróbka plastyczna metali jest natychmiastowa, staranna oraz zapewnia wysoką powtarzalność. Jest to nie tylko produktywne, lecz także opłacalne. Używana przez ekspertów technologia ma wyjątkowe znaczenie w przypadku założenia powtarzalności całego procesu, kiedy to chce uzyskać się dużą serię jednolitychelementów przy niewysokim koszcie jednostkowym. Uniwersalna technika stosowana jest na cienkich, jak i na grubszych blachach.

Dodaj komentarz