Profesjonalna naprawa przekładni kierowniczej

Profesjonalna naprawa przekładni kierowniczej to domena firmy REGENERACJAPRZEKŁADNI.PL. Usługa zrealizowana jest w odwołaniu do samochodów osobowych oraz dostawczych. Na świadczenia jakimi są naprawa maglownic przyznana jest roczna gwarancja. Firma funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo. Doświadczeni mechanicy na początku wszystko przeanalizują, a kolejno usunięta jest rdza i ma miejsce wyregulowanie całości.

Przedsiębiorstwo funkcjonuje zarówno stacjonarnie, jak i wysyłkowo, czyli popsutą część można przesłać. Naprawione przekładnie są następnie wysłane za kaucją zwrotną. Kiedy do mechaników dostarcza się zepsutą część, w pierwszej kolejności zajmą się oni analizowaniem takiego elementu, zanim jeszcze go będą rozbierać. Po usunięciu rdzy, wżerów i korozji będzie dopasowana tuleja prowadząca do przekładni samochodowej. Wymieniane będą również uszczelniacze na spersonalizowane dla konkretnego modelu.

Będą to podzespoły oryginalne, wobec czego można mieć pewność, że będą sprawne przez długi czas. Po zmianie uszczelniaczy przeprowadzona będzie kompleksowa regeneracja przekładni, gwarantująca długi czas wykorzystania. Po jej ukończeniu każda z maglownic poddawana jest testom ciśnieniowym. Przedsiębiorstwo ma już w portfolio imponującą liczbę naprawionych przekładni. Z uwagi na to, że prowadzi 22 siedziby na terenie całego kraju, nie ma problemu z tym, żeby skierować się do wybranego miejsca, abstrahując od tego gdzie się mieszka albo najzwyczajniej przesłać element.

Zregenerowaną maglownicę uzyska się maksymalnie do 3 dni roboczych. To pozwala prędzej cieszyć się sprawnym autem i nie bać wypadku. Jako że jazda z uszkodzoną przekładnią jest niebezpieczna, nie można tego bagatelizować. Może bowiem doprowadzić to do zablokowania kół w jednej pozycji albo może utracić się możliwość skręcania. Wówczas natomiast podwyższa się ryzyko wypadku. Z tego powodu trzeba zareagować, gdy zauważy się już początkowe symptomy, nawiązując kontakt z przedstawicielami podanej firmy.

Dodaj komentarz