Precyzyjnie opracowane pakiety usług fotobudki na różne przyjęcia

Szczegółowo opracowane pakiety usług fotobudki na różne przyjęcia są dowodem tego, że marka Fotobu.pl zabiega o swoich klientów. Wszystkie pakiety są przedstawione na landing page, razem z zaznaczeniem, ile kosztują. Należy stwierdzić, że możliwość fotolustro cena jest korzystna nie tylko ze względu na oryginalność rozwiązań, ale też na niewygórowane ceny.

Wszystkie pakiety zawierają: nielimitowaną ilość zdjęć, dużo akcesoriów do wybrania, przeróżne tła, opcję umieszczenia swojego tekstu z fotografią, wsparcie asystenta pilnującego przebiegu zabawy przy fotolustrze, przechowywanie zdjęć na DVD lub na pendrive, indywidualną galerię wirtualną pozwalającą podzielić się fotografiami z przyjaciółmi a także przyjazd na miejsce imprezy do 100 kilometrów bezpłatnie. To, że w ramach wynajmowania fotolustra można zrobić zdjęcia bez limitu jest nad wyraz atrakcyjne dla klientów. Ponadto, mogą oni oczekiwać na spory wybór śmiesznych i interesujących gadżetów do zdjęć. Tło, gadżety a także teksty pod fotografiami mogą być wybrane do tematyki przewodniej konkretnego wydarzenia. Zespół Fotobu.pl nie tylko dostarczy fotolustro, lecz będzie także pilnować przebiegu zabawy, doklejając fotografie do Księgi Gości, układając akcesoria i zabawiając towarzystwo.

Użytkownicy nie muszą jednocześnie niczym się przejmować i skupiają się tylko na doskonałej zabawie. Nie jest dziwne, że Fotobu chwali się tyloma pozytywnymi opiniami. Można je przejrzeć na stronie. Dodatkowo, można także sprawdzić dotychczas wykonane przez firmę gadżety oraz dostosować dla siebie najlepsze.
W każdym pakiecie zaproponowano: rozstawienie fotobudki w konkretnym czasie, nielimitowaną liczbę fotografii, wywołujące uśmiech gadżety, tło do dopasowania, funkcję podpisu, animacje GIF, personalizację wydruków, towarzystwo asystentów podczas zabaw, utworzenie prywatnej galerii internetowej a także otrzymanie DVD ze zdjęciami.

Dodaj komentarz