Praktyczny, nowocześnie zaprojektowany a także bezpieczny w użytkowaniu sprzęt fryzjerski

Możliwość zakupu najwyższej jakości prostownic do włosów dzięki jakim da się wykonywać idealne stylizacje włosów to jedna z licznych propozycji w hurtowni Progress. To tutaj można nabywać gadżety dla fryzjerów, dzięki jakim wzrasta prestiż salonu, a klienci i klientki po każdej wizycie są zadowoleni. Na podobnej zasadzie sprawa ma się z towarem takim jak suszarki do włosów, jakie nie tylko spełniają swoją podstawową rolę, lecz są także bezpieczne dla kondycji włosów klientki. Fryzjer nie ma natomiast problemu z ich użytkowaniem, co powoduje, że wszystko wykonuje sprawnie. Płytki prostownicy są wykonane w taki sposób, że z pewnością nie pogorszą kondycji włosów klientki salonu. Będą to płytki ceramiczne albo tytanowe.

Nagrzewają się one bardzo prędko, a także szybko oddają ciepło włosom. Usługa prostowania toczy się więc bez przeszkód. Jeżeli właścicielowi salonu fryzjerskiego zależy na szybkim prostowaniu włosów, to ma okazję zakupić płytki szerokie. Z kolei, jeśli szuka akcesoriów dokładnych, do wykonywania gładszych fryzur już od nasady, to powinien zakupić prostownice z płytką węższą. Oferowany osprzęt fryzjerski, z nakładkami tytanowymi lub z ceramiki jest mało inwazyjny dla włosów. Opłaca się także zdecydować się na prostownice wzbogacone o jonizację. Dzięki ich użyciu włosy nie będą napuszone, a jony ujemne zamkną łuskę, troszcząc się równocześnie o optymalne nawilżenie włosów.

Nowoczesne prostownice, sprzedawane w punkcie sprzedaży Progress mają spory zakres dopasowania temperatury, aby w zależności od oczekiwań klientki, można ją było odpowiednio ustawić. Trzeba dobierać prostownice, które prędko się nagrzeją, co może usprawnić wykonywanie usług w zakładzie fryzjerskim. Kiedy ktoś poszukuje sprzętu do układania loków, to powinien decydować się na zakup modeli o nieco okrąglejszych albo półokrągłych brzegach. Warto też kupić modele z dłuższym kablem, jaki nie będzie ograniczał ruchu fryzjerki w trakcie usługi oraz umożliwi prostsze robienie dowolnych stylizacji.

Dodaj komentarz