Pomoc life coacha – co możesz zyskać?

Coach, czyli własny trener, jest trochę w jaki sposób psychoanalityk. Będzie konsultantem, przewodnikiem, opiekunem swojego kontrahenta, jednakowoż nie mówi co wypada czy wypada zrobić, wyczekuje takiej odpowiedzi oczywiście od klienta. Każdy z nas pożąda mentalnego wsparcia w wielu dyscyplinach życia. Coraz to częściej, ludzie egzystujący błyskawicznie, usilnie, czują stany stresowe, lękowe – zwłaszcza w wielu przypadkach takie stany umysłowe występują u ludzi, jakich zadaniem jest przyjmowanie istotnych decyzji, odpowiedzialnych za wielkie zespoły pracowników, inaczej u osób będących na stanowiskach kierowniczych. Coaching, wychodzi na przeciwko takim stanom, pomagając konsumentom odnaleźć dawnego siebie w codziennym życiu, zmotywować do harmonijnych działań i reakcji – przetestuj Coach Elżbieta Jezierska – life coaching warszawa. Na razie, coaching wolno określić paranauką – nie ma jeszcze naukowych podstaw tej dyscypliny. Wydaje się jedynie, iż jest sprawą czasu opracowanie naukowe coachingu dla pragnień psychologii wykorzystywanej.

Jeżeli jest zapotrzebowanie na coaching, to oznacza że jest on ludziom potrzebny. W życiu dopada nas dużo stresowych sytuacji – problemy rodzinne, przemiana pracy, stanowiska, zmiana zespołu, niepowodzenia na przeróżnych płaszczyznach. Jedni sobie cudownie radzą, goszczą wyzwania, adaptują się bez problemów do oryginalnych sytuacji, innych dopada stres powiązany z wiarą w niepowodzenie. Co w takiej sytuacji zrobić?

Najporządniej byłoby mieć obok siebie takiego anioła stróża, który pomoże nam odzyskać wiarę w siebie, natchnąć nadzieją oraz pokazać przyszłość w ciepłych kolorach. Na przeciw takim życzeniom wychodzi coaching, otrzymujemy osobistego trenera, jaki odrobinę jak psychoanalityk wyciąga z nas wiadomości nawet z dalekiej przeszłości, starając się dociec, co przyczyniło się do stworzonego przez nas załamania. Mogą to być różne, nawet błahe dla nas incydenty z życia zawodowego, prywatnego, jakie mimo woli nadzwyczaj na nas wpłynęły. Prywatny trener, innymi słowy coach, będzie nas wspierał, zachęcał, motywował, niemniej jednak nie udostępni nam odpowiedzi na zapytanie co dalej. Tej odpowiedzi powinniśmy poszukać sami.

Dodaj komentarz