Nowocześnie zaprojektowane osiedle dwupoziomowych apartamentów w okolicach stolicy Małopolski

Atuty osiedla Konstelacja 2E zachęcają do tego, by kupić w tym miejscu apartament. To mieszkania w pobliżu Krakowa, doskonale zlokalizowane. Bardzo blisko mieszkanie węgrzce znajduje się szkoła w Bibicach, przedszkole, jak i centrum handlowe w Węgrzycach.

Z tego względu to idealna opcja dla rodzin z dziećmi. Na witrynie podany jest rozkład osiedla, ceny apartamentów i od razu można też dokonać rezerwacji. Fundamenty każdego z lokali mieszkaniowych są solidne. Ściany zewnętrzne zostały odpowiednio ocieplone, a konstrukcje takie jak stropy, schody, balkony oraz balustrady wykonano z imponującej jakości materiałów.

Dach zrobiony jest z solidnej płyty betonowej. Jest tutaj także zielony dach, z zielenią typu rozchodnik. Inne walory związane ze standardem wykończenia to: trzyszybowe okna, rolety antywłamaniowe podtynkowe, drzwi wejściowe stalowe antywłamaniowe, jak i stalowe ocynkowane schody zewnętrzne. Każdy z apartamentów ma niezbędne instalacje, wpływające nie tylko na praktyczność, lecz też i na odczuwany poziom komfortu. Każda działka ogrodzona jest panelami. Udostępnione są wszystkie przyłącza: wodne, kanalizacyjne, elektryczne oraz światłowód. Ogródek jest duży i wyplantowany, a więc można się na nim relaksować. Do wyboru są cztery typy apartamentów, jakie mają powierzchnię od sześćdziesięciu czterech do 92 metrów kwadratowych. Pomieszczenia w dwupoziomowych apartamentach są zaprojektowane w celu utworzenia takiej przestrzeni, na jakiej zależy potencjalnym nabywcom.

Szczególnie, że można korzystać z opcji wykończenia mieszkania pod klucz. Deweloper współpracuje z pracownią IMPERIUM WNĘTRZ oraz z FM Kuchnie. Można więc zamawiać tradycyjne, jak i unowocześnione kuchnie firmy NOBILIA i ATLAS KUCHNIE. Zaufani dostawcy to spore ułatwienie i można również zamawiać wyposażenie AGD do zabudowy i armatury kuchennej. Pompa ciepła z funkcją chłodzenia, zielony dach, trzyszybowe okna PVC, przesuwne drzwi na tarasie, rolety antywłamaniowe, panele fotowoltaiczne, ogrzewanie podłogowe, światłowód, altany śmietnikowe to tylko niektóre z elementów świadczące o nowoczesności osiedla.

Dodaj komentarz