Najlepszy trunek na wakacyjną ochłodę – Pina Colada

Idealny koktajl alkoholowy na wakacyjną ochłodę to bez dwóch zdań Pina Colada. Blog, który prezentuje drinki z całego świata, Tragos Del Mundo jest miejscem, w jakim w takim razie musiał się pojawić ten sposób przygotowania. Pod domeną https://www.tragosdelmundo.cl/pina-colada/ można wyszukać szczegółowy sposób zrobienia Pina Colady a także zaznajomić się z historią trunku nad wyraz dobrze wszystkim znanego. piña colada – to nazwa, jakiej nikomu nie trzeba przedstawiać. To drink szczególnie znany na Karaibach. Sławę zyskał w pod koniec lat 70. XX wieku, za pomocą hitu The Pina Colada Song, w aranżacji Ruperta Holmesa. {Sposób wykonania trunku jest nieskomplikowany. Można go wyszukać na głównej ewidencji trunków IBA. Będą osoby, które do podstawowego przepisu wlewają nieco więcej rumu kokosowego, co zależy od ich odczuć smakowych.

Często dodany jest też sok ananasowy, w zastępstwie kawałków owocowych. Składniki niezbędne do przygotowania Pina Colady to: 45 ml malibu, 45 ml mleka kokosowego, dziewięćdziesiąt mililitrów soku z ananasa, a także trzy kostki lodu. Przygotowanie Pina Colady nie zajmie nikomu dużo czasu. Należy albowiem wkładać lód do miksera a także wlać konkretne składniki po kolei: rum, mleko kokosowe oraz sok z ananasa. Wszystko trzeba mieszać aż lód nie będzie drobniutko rozdrobniony. Bez pośpiechu nalewa się cały napój bez pianki do szklanki. I w takiej sytuacji jest przygotowany do spożywania.

Pina Colada to dobry, słodki karaibski koktajl z alkoholem. Przyrządzany z białego rumu, trzeba podawać z lodem, plasterkiem cytryny, jak i plastrem ananasa. Bardziej ekskluzywna propozycja sugeruje, że Pina Coladę można podać w wyciętym ananasie. Aby pozyskać aksamitną wersję trunku, wymagane części składowe dobrze będzie zamieścić w blenderze. Dokładny przepis, umieszczony na stronie Tragos Del Mundo pozwoli prędko przyszykować najlepszy koktajl alkoholowy na letnią ochłodę.

Dodaj komentarz