Moda stale modna – czy też trendy i odszukaj swoje ja w modzie

Trendy z czasem się zmieniają, a raczej robią to nader prędko. W głowie rodzą się pytania: co wybrać, co na siebie założyć, w czym będę porządnie wyglądać? Odpowiedź przenigdy nie może być jednoznaczna. Wszystko zależy od wieku, zamiłowań muzycznych a nawet poglądów i tu należy by było się zatrzymać. Lata 80. opływały wprost rozpiętością jeśli gra toczy się o modę – naturalnie wiele przyszło z Ameryki. Punkowcy, hipisi, skinheadzi, to tylko kilka stylów, jakie w tamtym czasie powstały, zakorzeniły się w Krajowej kulturze i tak bardzo powiązały się z danym stylem muzycznym. Tak samo jest dziś, zwłaszcza u młodych ludzi. Większa część z nich słucha muzyki popularnej – POP i podporządkowują się modzie tej muzyki, poprzez co wyglądając tak samo, jak jedna znaczna masa. Mimo wszystko sugerują siebie za indywidualistów, nie różniąc się własnym wyglądem od innych w ich wieku.

Na rynku szczytują krótkie ubrania dla pań, w odcieniach wyrazistych, mówiąc najbardziej subtelnie (jakie kontrastują z opaloną na solarium cerze). Ludzie, jacy preferują muzykę mocniejszą adaptują się do niej jeżeli chodzi o ubiór, aby wyrazić to co uwielbiają. Wiosna tego roku późno się zaczęła, jednak dzisiaj jest w pełni i ujawnia, że w sieciówkach każdy odnajdzie coś dla siebie, jednakże zdecydowanie w tym sezonie panują odcienie pastelowe – przetestuj blog modowy. Jeszcze parę lat temu na naszych ulicach brakowało barw, a dziś głównymi kolorami którymi zainteresowali projektanci jest biel, łosiowy i kość słoniowa oraz te barwy zdecydowanie będą królować na naszych ulicach.

Czemu akurat pastele? Są to heroicznie delikatne oraz ciepłe kolory które mają za zadanie ocieplić stworzony przez nas świat po trwającej wieki zimie, do tego barwy pastelowe fantastycznie kontrastują z opaloną skórą o jaką od wielu już sezonów lubią kobiety na całym globie. Przeglądając ubrania w punktach sprzedaży znajdziemy też sporo bieli która do tej pory była kolorem właściwie spychanym w otchłań naszych szaf, dziś jednakże wraca do łask w pełni chwały; suknie, bluzki, szorty czy białe spodnie są w tym sezonie jak najbardziej na topie!

Dodaj komentarz