Mobilny serwis opon dla aut ciężarowych

Działający mobilnie serwis opon dla samochodów ciężarowych Truck Opony s.c. na terenie Poznania i okolic cieszy się doskonałymi opiniami. Samochody z mobilna wulkanizacja tir przyjadą na miejsce wskazane przez klienta z kompletnym sprzętem. To umożliwia sprawny montaż i demontaż opon ciężarowych w dowolnym rozmiarze.

Wykonane mogą być również: pogłębienie bieżnika opon, naprawa opon na zimno i na gorąco, sprawdzenie ciśnienia w oponach, czy wyważanie kół w zależności od typu felgi z użyciem techniki tradycyjnej lub proszkowej. Wskazana firma znana jest z tego, że świadczy wygodne, sprawne oraz oszczędne rozwiązanie serwisowe na terenie województwa wielkopolskiego. Zapoznając się z opiniami na temat firmy, jakie zamieszczone są na witrynie www szybko można wywnioskować, że warto korzystać z tych usług.

Składający się z dwóch osób team bardzo dobrze poradzi sobie z każdym zleceniem. W branży oponiarskiej ma on ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz stale się rozwija dlatego żadne zlecenie nie jest wyzwaniem. Firma nawiązała współpracę z dużymi hurtowniami oraz z producentami ogumienia. Dlatego zawsze będą zamontowane takie opony na jakich będzie zależeć klientowi. Mobilny serwis opon prosperuje w trybie 24 h, przez 7 dni w tygodniu, wobec czego jest udostępniony dla klientów w każdej chwili, kiedy oni tego potrzebują.

Do wykorzystania pozostają 3 pojazdy serwisowe, przygotowane do obsługi większości aut ciężarowych poruszających się po krajowych autostradach. Poza naprawą firma trudni się też sprzedażą opon do ciężarówek. Są to opony cenionych producentów w atrakcyjnej cenie. Eksperci ze wskazanej firmy udzielą odpowiedzi również na wszystkie zapytania kierowców, jak i podpowiedzą odnośnie tego, w jaki sposób zadbać o opony i co jest ważne w czasie naprawy ogumienia dla samochodów ciężarowych. Firma nie bez przyczyny zalicza się do rozpoznawalnych stowarzyszeń na rynku, bo gwarantuje wysokie standardy obsługiwania.

Dodaj komentarz