Miej własny styl – sprawdź, kto Ci pomoże

Egzystujemy w czasach, w których z każdej kwestii zasypywani jesteśmy przeróżnego typu programami i magazynami o modzie. Światowej sławy projektanci radzą nam, w jaki sposób musimy się ubierać, jakie kolory ze sobą łączyć, żeby nosić się modnie w nadchodzącym sezonie. Jednakże nie każdy podąża za powszechnymi trendami, tłumacząc się tym, że chce posiadać swój własny styl i nikt nie będzie mu niczego dyktować. Za nic ma rady w największym stopniu znanych projektantów czy innych zawodowców od mody.

Chce być na przekór modowym nurtom i nikt nie zmusi go (albo częściej jej) do kupna najmodniejszego w tym sezonie swetra czy spodni. Posiadanie własnego stylu jest niezwykle istotne oraz nie powinniśmy bez reszty ufać temu, co pokazują modelki na wybiegach. Nie każdy będzie wyglądał atrakcyjnie w spodniach-rurkach, obcisłej bluzce czy połyskującym golfie.

Musimy umieć wybrać optymalne dla nas kroje, spośród mnóstwa dostępnych na rynku fasonów. Uparte podążanie za światowymi, ważnymi trendami modowymi jest objawem snobizmu i może się dla nas nieprawidłowo skończyć, kiedy za wszelką cenę będziemy pragnęli założyć na siebie coś, w czym tak faktycznie wyglądamy potwornie, niemniej jednak cóż z tego, skoro jest to najmodniejszy w tym sezonie kolor czy krój. Pamiętajmy, że najważniejsze jest bycie innowacyjnym, a nie ślepe podążanie za modą.

Warto jest znaleźć swój własny, nieszablonowy styl. Nie od dziś wiadomo, że to panie przywiązują znacznie większą uwagę do spraw powiązanych z modą. Jak w tym wypadku zachowują się faceci? Sprawa jest dosyć karkołomna. Zdecydowana większa część panów w ogóle nie intryguję się trendami modowymi.

Kupują to, co akurat wpadnie im w oko i nie zastanawiają się nad tym, czy odpowiednio wyglądają akurat w tego rodzaju spodniach czy koszuli. Spędzają wybitnie mało czasu w sklepach, nie ubóstwiają przymierzać ubrań. Najentuzjastyczniej weszliby do pierwszego-lepszego butiku i kupili tam wszystkie wymagane im rzeczy. Zupełną abstrakcją dla nich jest łączenie ze sobą odcieni. Po więcej porad zapraszamy na witrynę Stylistka – to znakomity wybór dla każdego.

Dodaj komentarz