Męska moda – które ciuchy wybrać?

Wyjście ze znajomymi czy na randkę to dla faceta niezła asumpt ku temu, by wskoczyć w jakieś odjazdowe ciuchy, do noszenia jakich nie ma okazji na co dzień. Trzeba jednakże pamiętać o tym, że moda męska rządzi się swoimi przepisami oraz pewne rzeczy należy mieć na uwadze, żeby się najzwyczajniej w świecie nie zbłaźnić. A przecież jakikolwiek facet (a chociaż pokaźniejsza część mężczyzn) pragnie być spostrzeżony jako ten, co ma klasę i styl. Tak w związku z tym na wspomniane powyżej wyjście nie powinien ubierać się w krzykliwe ciuchy – no chyba, że pragnie się upodobnić do papugi.

Parę rozpiętych pod szyją guzików koszuli wygląda seksownie, na luzie oraz trochę nonszalancko – jakkolwiek wyłącznie wtedy, kiedy pod spodem jest jakiś fajny t-shirt. Błysk nagą klatką w przedstawianych tu sytuacjach nie jest wcale trendy. Podobnie jest z nakładaniem zanadto obcisłych spodni oraz bluzek. Jeśli facetowi się wydaje, że jest to legendarny look, to tylko mu się tak wydaje. Skojarzenia z takim strojem można posiadać przeróżne, lecz z pewnością nie takie, że w ten oto sposób nosi się facet z klasą.

W poprawnym tonie nie jest także obwieszanie się biżuterią, do czego niektórzy panowie mają tendencję. I jeszcze jedno – przeciwsłoneczne okulary należy pozostawić w mieszkaniu, to marny dodatek do wieczornej stylizacji. Panowie na ogół nie przejmują się aż tak niezwykle jak kobiety tym, w co ubiorą się do pracy. Portki, marynarka oraz koszula to nieśmiertelne ciuchy jakie zawsze sprawdzają się w takich sprawach. Mężczyźni muszą być jednakże znacznie bardziej świadomi tego, że sposób w jaki się ubierają właśnie w biurze nabiera dużego znaczenia – ma prawo oddziaływać np. na postanowienia szefostwa odnośnie prawdopodobnego awansu. Luźnym i nonszalanckim wyglądem wolno dać pracodawcy do zrozumienia, że jest milion ważniejszych rzeczy niż praca.

W związku z tym wymienić wolno parę rzeczy, jakich mężczyzna z klasą nie powinien zakładać do pracy – przetestuj je na Vero-Vila. Na początek słów parę o obuwiu. Klapki nie są najlepszym pomysłem, choć może i chodzenie w nich po biurze jest pożyteczne. Takie miejsce nie jest także należyte do nakładania bojówek czy ubrań o sportowym charakterze. Może się oraz o takich rzeczach głośno nie mówi, jednak powszechnie rozumie się samo przez się, że w pracy obowiązuje pewien dress code.

Opinie od Was

Dodaj komentarz