Marka mająca do zaoferowania najwyższej jakości nadruki na odzieży oraz akcesoriach reklamowych

Wykorzystanie najpopularniejszej metody znakowania ubrań, a więc sitodruku oddziałuje na to, że oferta firmy Terraprinting jest bardzo warta uwagi. Sitodruk jest metodą cenioną na przykład ze względu na oszczędność. Pozwoli albowiem uzyskać niższe koszty jednostkowe przy dużych nakładach. Eksperci z podanej drukarni wykorzystują do druku wysokiej jakości farby. Dlatego rezultaty są świetne, a nadruki z sitodruku wyróżniają się wysoką solidnością. Kiedy zamawiający ma takie życzenie, to stosowane są nie tylko farby tradycyjne, ale też pozwalające na uzyskanie rezultatów większych, a więc wykorzystany jest nadruk wypukły lub neonowy.

Sitodruk stosowany jest na odzieży reklamowej, sportowej oraz roboczej. Metoda sitodruku opiera się na nanoszeniu na materiał farb poprzez naświetlone sito do sitodruku. Naświetlenie sita bazuje na zakrywaniu części otworów i pozostawieniu jedynie tych przez które muszą przenikać farby. Każdy kolor nakładany jest osobno, a umocnienie nadruku ma miejsce, gdy poddawany jest on wysokiej temperaturze. Drukarnia sitodrukowa, jaką prowadzi firma Terraprinting oferuje zrobienie druku przy wykorzystaniu karuzeli automatycznej, półautomatycznej albo ręcznej. Specjaliści z nadruki na koszulkach zalecają zleceniodawcom zdecydować się na sitodruk wtedy, gdy chcą drukować oni duże nakłady, mające więcej niż 100 sztuk z tego samego wzoru. Ponadto, oferta rekomendowana jest dla zleceniodawców, jacy chcą wydrukować niewielkie nakłady, lecz z wykorzystaniem jednego lub dwóch barw.

Pewne jest to, że kiedy komuś będzie zależało na wysokiej jakości nadruku na ubraniach oraz gadżetach reklamowych, to sitodruk jest mu to w stanie zapewnić. Kwota za usługi w podanej firmie wyznaczona jest indywidualnie, z uwagi na to, jak skomplikowana jest realizacja zamówienia. Przy kosztorysie uwzględni się: nakład oraz rozmiar nadruku, projekt graficzny pod kątem ilości wykorzystywanych wybarwień, wymiar nadruku na wyznaczonym materiale. Zleceniodawcy po zakończeniu zamówienia widzą, że nadruk realizowany w zielonogórskiej firmie był doskonałą inwestycją.

Dodaj komentarz