Łatwość oraz luźna elegancja

Moda bezustannie się zmienia. W każdym sezonie zwraca się uwagę na różne detale. Wraz ze strojem zmienia się też makijaż. Projektanci mody rekomendują napięte, żywe odcienie, mocne podkreślenie oczu, grube kreski. Na wieczór oferuje się stosowanie kosmetyków z brokatem, mieszanie połyskujących barw, mocne podkreślanie oczu i ust. Trwała jest jednak naturalność.

Bajecznie sprawdza się na co dzień a również na odpowiednie okazje. Subtelny oraz delikatny makijaż może rewelacyjnie zaakcentować urodę. Poprawnie dobrany podkład rozświetla cerę i nadaje jej jednolity kolor. Korektory tuszują niedoskonałości. Brązowe cienie optycznie powiększają oko. Beżowe zaś efektywnie rozjaśniają cienie pod oczami. Rzęsy naturalnie wydłuża mascara w brązowym bądź też popielatym kolorze. Usta delikatnie podkreśla bezbarwny błyszczyk.

Naturalność w wielu przypadkach kojarzona jest ze zdrowiem, młodością oraz dziewczęcością. Przenigdy też nie wychodzi z mody. Subtelny makijaż całkowicie sprawdza się w pracy, na zakupach, na uczelni a też na romantycznej randce. Moda zmienia się z dowolnym sezonem. Projektanci promują coraz to nowatorskie wzory, materiały, barwy oraz tkaniny. Stroje uzupełniają na ogół gustowne akcesoria. W jednym sezonie modne są paski, w innym preferuje się kraty. Jeszcze inny sezon może lansować geometryczne wzory. By nie zakwalifikować modowej wpadki, należy nieustannie śledzić pokazy mody, czytać prasę barwną oraz oglądać odpowiednie programy o modzie, w których styliści radzą, co najodpowiedniej nosić.

Należałoby również od czasu do czasu przeglądać i uzupełniać własną garderobę – korzystna będzie również tania damska torebka. Szczególne miejsce w szafie powinna mieć jednak zawsze luźna elegancja, innymi słowy klasyczne oraz trwałe kreacje. Z mody przenigdy nie wychodzi mała czarna, dżinsy, klasycznie skrojone żakiety i marynarki. Zimą bezustannie modne są gładkie golfy w ciepłych kolorach. Do tej klasyki należałoby jest dokomponowywać aktualnie modne w sezonie akcesoria. Eksperymentowanie z modą to perfekcyjny sposób na stworzenie własnego niepowtarzalnego stylu. Pomysłowo unowocześniona klasyka z pewnością nie będzie nudna oraz mdła.

Dodaj komentarz