KOMPLETNE WYPOSAŻENIE SZATNI

Wszystkie miejsca, w których możemy uprawiać sporty posiadają własne szatnie, a w nich odpowiednie szafki. Tego typu wyposażenie pozwala na przechowywanie odzieży na zmianę, ręczników, butów. Rozwiązanie to powszechne jest, m.in. na wszelkiego rodzaju siłowniach. Ich użytkownicy bez stresu mogą zająć się zaplanowanym treningiem, bez strachu o to, że ktoś przywłaszczy sobie ich nowe buty. Skoro szafki sportowe sprawdzają się wszędzie, to dlaczego nie wprowadzić ich do szkoły?

Kilkadziesiąt lat temu, nikt nie martwił się o swoje ubrania, ani o zamykanie szatni na czas zajęć z wychowania fizycznego. Czasy się jednak zmieniają. W wielu szkołach szafki sportowe nadal pozostają jedynie w sferze marzeń. W tych miejscach, nauczyciele muszą zamykać szatnie na klucz, aby nie dostały się do nich osoby spoza konkretnej grupy. To dość uciążliwe. Klasa, która jako następna ma przygotować się do zajęć, nie może przyjść i przebrać się wcześniej, ponieważ musi zaczekać, aż pomieszczenie zostanie ponownie otwarte. Szafy sportowe rozwiązują ten problem. Każda szatnia, która jest w nie wyposażona, nie potrzebuje dodatkowej ochrony. Może pozostać otwarta. W sytuacji, w której jeden z uczniów musi wyjść szybciej z zajęć lub inny przyjdzie wcześniej, nie będzie musiał angażować nauczyciela i odciągać jego uwagi od pozostałych osób. Dodatkowo takie szafki są bardzo proste w obsłudze i w utrzymaniu. Wystarczy czyścić je wilgotną ściereczką. Wskazane jest również stosowanie preparatów odkażających.

Na rynku dostępnych jest wiele modeli szafek. Są proste, długie, krótkie, w kształcie litery „L”. Zamykane są na klucze, zamki szyfrowe albo kłódki. Każda z nich wykonana została z blachy, dzięki czemu są solidne i stabilne. W szafkach nie utrzymuje się też nieprzyjemny zapach, ponieważ wyposażone są w specjalne perforacje, co zapewnia cyrkulację powietrza.

Zapraszamy na stronę internetową sklepu Lobby Meble. W naszym asortymencie znajduje się wiele modeli szafek sportowych z najwyższej półki. Dostępne są w wielu kolorach, które mogą zostać dopasowane do wystroju szatni.

Dodaj komentarz