Kompleksowe świadczenia w biurze rachunkowym Irys

Skrupulatnie przeprowadzane świadczenia w biurze rachunkowym Irys są znakiem rozpoznawczym tego obiektu. Do wiodących świadczeń, z jakich skorzystają przedsiębiorcy wliczają się: prowadzenie ksiąg handlowych, obsługiwanie kadr oraz finansów, prowadzenie rozliczeń rocznych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg podatków i rozliczeń podatkowych, sporządzanie oraz wysyłanie oświadczeń do ZUS, wykonywanie i przesyłanie deklaracji do US.

Księgowa Żyrardów poprowadzi pełną księgowość nad wyraz szczegółowo, każdorazowo opierając się na zapisach prawa. Także, obsługa kadrowo – płacowa jest bez zarzutu. Poprowadzenie spraw osobowych pracowników opiera się na: analizie rynku pracy, prowadzeniu rekrutacji, podpisywaniu umów pracowniczych, rozliczeniu urlopów, prowadzeniu akt pracownika, kierowaniu na okresowe badania lekarskie, wykonywaniu czynności powiązanych z wygaśnięciem lub rozwiązaniem stosunku pracowniczej, wystawianiu świadectw pracowniczych, poprowadzeniu bieżącej obsługi kadr pracowników.

Wykwalifikowani księgowi wydają zaświadczenia, służą poradą w zakresie prawa pracy, sporządzają dokumentację powiązaną ze zgłoszeniem do ubezpieczeń społecznych a także ubezpieczeń zdrowotnych, obsługują świadczenia socjalne, jak i wysyłają do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych rozliczenia, ale też poprowadzą rozliczenia PFRON. Obsługa podatkowa jest tak samo wszechstronna, dzięki czemu w firmie nie będzie pominięty jakikolwiek obowiązek z zakresu podatków. Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym Irys przedsiębiorca nie zapomni o żadnym obowiązku rachunkowym w przedsiębiorstwie.

Sprawy rachunkowe będą poprowadzone na najwyższym poziomie. Popularne na terenie województwa mazowieckiego biuro rachunkowe zajmujące się pełną obsługą księgowości dla firm a także spółek zakres zleceń zawsze dopasowuje do indywidualnych wymagań klientów. To poświadcza o najwyższym poziomie świadczeń.

Dodaj komentarz