Innowacyjnie zaprojektowane elektrobębny dedykowane do realizowania czynności lekkich

Innowacyjnie wykonane elektrobębny wyznaczone do realizowania zadań lekkich sprzedaje dystrybutor Hard – met. Jest to sprzedawca wielu renomowanych wytwórców, czyli można oczekiwać, że propozycja z takiego obszaru będzie doskonale opracowana.

Przedstawione pod linkiem http://hard-met.pl/oferta/elektrobebny-do-zadan-lekkich wyznaczone są do transportu lekkich i często zapakowanych już produktów. Najczęściej pracują one na taśmach przenośnikowych. Ich zwarta obudowa sprawia, że części te bardzo dobrze sprawdzają się w transportowaniu tych materiałów, jakie wymagają utrzymania czystości. Zaprezentowane elektrobębny można wobec tego wykorzystywać w wielu dyscyplinach przemysłowych. Jako użyteczny podzespół taśm przenośnikowych mogą osiągać nawet 98% sprawności. Wynika to z projektu elektrobębnów, zapewniających niskie straty powiązane z tarciem. Elektrobębny mają stopień ochrony IP66 i IP67, co sugeruje iż będą uodpornione na wpływ czynników jakimi są: woda, pył, chemikalia, oleje, smary, bądź tłuszcze. Ze względu na to, że zaproponowane elektrobębny są wykonywane zgodnie z zasadami ergonomii, nie zajmują nazbyt dużo miejsca.

Z tego względu, jeżeli ktokolwiek w magazynie nie dysponuje zbyt dużą przestrzenią, to wskazane podzespoły będą dla niego dobrym rozwiązaniem. Jedynym elementem, jaki będzie wystawać poza konstrukcję jest albowiem puszka elektryczna albo przewód. Zwarta budowa elektrobębnów sprzedawanych w Hard – met wyeliminuje również potrzebę kupowania innych elementów. Elektrobębny można myć pod ciśnieniem i nie obawiać ich zniszczenia. Doskonale nadają się do przemysłu spożywczego, z uwagi na zrobienie ze stali nierdzewnej albo kwasoodpornej. Konsument w czasie złożenia zamówienia może personalizować rodzaj pokrycia elektrobębna, aby mieć gwarancję, że nie zniszczy się on w takich okolicznościach, w jakich będzie wykorzystywany. Zależnie od potrzeb, jak i budżetu, elektrobębny mogą być zrobione z przekładniami polimerowymi, z aluminium lub ze stali. Katalogi produktów dostępne są na witrynie dystrybutora.

Dodaj komentarz