Innowacyjne technologie obróbki realizowane przez zakład AL – TER

Cięcie laserowe realizowane przez zakład AL – TER to usługa z jakiej najczęściej klienci korzystają w tym miejscu. Można decydować się na to, by w taki sposób obróbce poddawać różne materiały. Co najważniejsze, nie jest później po zrealizowanej usłudze niezbędna żadna obróbka końcowa. Uszczelnione mogą być nawet końcówki tkanin syntetycznych lub dywanów. Ich krawędzie będą ochronione przed strzępieniem się.

Pojawiające się w czasie cięcia szczeliny będą tylko trochę większe od samej wiązki laserowej. To pozwoli na wycinanie nawet wyjątkowo skomplikowanych kształtów i realizowanie niestandardowych zleceń. Z tego względu reguły dla każdej współpracy wyznaczone są indywidualnie. Maszyny stosowane do cięcie płytek ceramicznych nie zużywają się, dlatego koszty wykonania zamówienia są także mniejsze. Ze szczegółową listą materiałów nadających się do cięcia laserowego można zaznajomić się na stronie www. Poza cięciem można też decydować się na usługę znakowania albo grawerowania.

W czasie grawerowania materiał jest silniej nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru oraz utworzenia kontrastu lub do wyparowania oraz spalenia materiału. Z tego względu grawerunek jest wytrzymały i wykazuje odporność na ścieranie. Znakowanie laserowe to z kolei znakowanie materiałów przy wykorzystaniu wiązki lasera. Wysoka dokładność pozwoli uzyskać dokładne grafiki. Na witrynie można także sprawdzić przykładowe realizacje i przekonać się, że współpraca będzie korzystna.

Szczegóły wyznacza się indywidualnie. Jeżeli przedsiębiorca minimum raz zdecyduje się na to, by w zaprezentowanej firmie realizować usługi, to będzie miał ochotę to też zrobić w przyszłości. W nowoczesnym parku maszynowym zlecenia są wykonane pod kontrolą wykwalifikowanych ekspertów, co zapewnia ich staranność i terminowość. Nowoczesny sprzęt pozwoli na obróbkę dowolnych formatów i zrealizowanie trudnych zamówień.

Dodaj komentarz