Dobór idealnych środków ochrony indywidualnej

Dopasowanie perfekcyjnych ŚOI to domena firmy HF Safety. Są to przykładowo rękawice robocze, wykazujące odporność na przecięcia, wpływ chemikaliów, bądź ciepło.

Z uwagi na to, że pracownicy wskazanej firmy mają spore doświadczenie w zakresie BHP, każdorazowo służą praktycznymi radami odnośnie dopasowania właściwych wyrobów. Podstawowym warunkiem optymalnego dopasowania wskazanych produktów z takiej grupy jest rozpoznanie wraz z oceną zagrożeń jakie występują na konkretnych stanowiskach pracowniczych.

Na podstawie pozyskanych danych na wyznaczonych stanowiskach wyznacza się zagrożenia i precyzyjnie podaje obszar oraz typ ochrony i związane z tym najmniejsze wymagania parametrów ochronnych ŚOI. Sprawdzanie potrzeb klienta oraz przeprowadzony początkowy audyt wykonany w konkretnym zakładzie pracy pozwala stworzyć później ekspertom z HF Safety propozycję handlową stuprocentowo przystosowaną do oczekiwań danego klienta. Równocześnie uwzględniane są aktualne przepisy odnoszące się do bhp.

W wyborze określonych środków znaczenie ma głównie bezpieczeństwo pracowników, ich komfort podczas realizowanych obowiązków oraz jakość oferowanych produktów. Proponowane środki ochrony spełniają bieżące normy bezpieczeństwa, jak i mają znak jakości CE i stosowne certyfikaty jakości. Często wybierane są przez kupujących rękawice: powlekane, skórzane i wzmacniane skórą, dziane, specjalistyczne, chemoodporne, ocieplane, jednorazowe i specjalne zarękawki.

W dodatku oferowane są również: obuwie ochronne i robocze, ochrona twarzy i oczu, ochrona słuchu, ochrona dróg oddechowych, ochrona głowy, odzież ochronna, ochrona przed upadkiem, pierwsza pomoc, środki czystości, noże bezpieczne, maty przemysłowe oraz wyroby z podkategorii oczyszczania powietrza, sterylizacji i dezynfekcji. Klienci indywidualnie decydują, jakie z produktów są im potrzebne w ich miejscu pracy.

Dodaj komentarz