Czy e-papierosy to korzystna opcja dla stereotypowych papierosów?

E-papierosy zyskały znaczną popularność. Palacze namawiają się, że e-papieros to gwarancja wygody i komfortu palenia w każdych wymogach. Są w stanie zdobyć też Ci, jacy są palaczami biernymi. Wydaje się, iż e-papierosy to nie wyłącznie tymczasowa moda, jednak oraz pewna zdrowsza opcja w stosunku do papierosów stereotypowych. Jakie są zalety i wady urządzeń? W szczególe e-papieros wygląda niemal tak samo jak normalny papieros. Rytuał palenia także pozostaje ten sam – nie ma jednak dymu, który można by strzepywać, nie ma również szkodliwego dymu. To fundamentalny plus elektronicznych papierosów – nie wytwarzają one rakotwórczego dymu, dlatego można je palić w faktycznie każdym miejscu (również w miejscach publicznych).

To naturalnie dzięki temu otoczenie i nasi najbliżsi nie muszą cierpieć z tego powodu, iż palimy. Papieros elektroniczny jest droższy, jakkolwiek to wydatek jednorazowy – potem kupuje się tylko liquidy, wobec tego koszt „eksploatacji” jest mnóstwo niższy – wypróbuj e papieros cienki. Na dodatek wkłady są w stanie być smakowe, w następstwie tego jesteśmy w stanie sobie palenie urozmaicić. Palimy kiedy pragniemy i gdzie pragniemy – zimą nie jesteśmy przymuszeni na wychodzenia na dwór lub na balkon – nasze palenie nikomu bo przeszkadzać nie będzie. Jakie są niedociągnięcia wyposażenia?

Przede wszystkim elektroniczny papieros żąda ładowania i to regularnego. Kiedy wyjdziemy w domu, nie jesteśmy w stanie sobie zakupić kolejnej paczki w kiosku, tak jak w wypadku papierosów standarowych. Urządzenie i powiązane z nim akcesoria należy także co jakikolwiek czas czyścić. Mimo to, opłaca się – nasze włosy nie śmierdzą, skóra się nie psuje, a ubrania nie są przesiąknięte nieprzyjemnych zapachem. E-papierosy są wobec tego zdrowsze! Dla tych, którzy pragną palenie rzucić to okazja, aby zacząć się odzwyczajać od nikotyny… W niektórych miejscach po prostu nie wypada palić oraz wypada posiadać świadomość, że zawsze będzie to kiepsko odbierane. E-papierosy nie zostaną prawdopodobnie zabronione, lecz ich miłośnicy muszą spodziewać się bariery dostępu do produktów oraz zakazów e-palenia w niektórych miejscach.

Dodaj komentarz