Ceniony producent sprzętu na treningi

K – SPORT to ceniony producent osprzętu na treningi. Sprzedaje praktyczne ławeczki treningowe, do ćwiczeń mięśni. Brzuszki to podstawowe ćwiczenia, jakie się robi przed bądź podczas treningu. W związku z tym ławki treningowe sprawdzają się w tak wielu sytuacjach. Do każdego zestawu można dokupić modlitewnik do ćwiczenia z asekuracją. Ławki regulowane są niezbędne do tego, aby wykonać całościowy trening z wykorzystaniem siły własnego ciała. Z ich użyciem można wykonać wiele ćwiczeń: na klatkę piersiową, barki, plecy, ramiona albo brzuch.

Kiedy do tego wprawiony kulturysta wybiera akcesoria dodatkowe, jakimi są hantle albo sztanga to może chwalić się znacznie lepszą kondycją oraz wyraźnie ulepszyć własne wyniki. Dostępne ławki powstały w oparciu o wiedzę i doświadczenie trenerów fitness. Dlatego są optymalnie dopasowane do obszaru ćwiczeniowego, wyznaczonego przez trenujących jako uniwersalny. Do wyrobu ławek wybierano wyłącznie materiały pierwszego gatunku. W dodatku, są to przyrządy designersko wykonane, jakie wpasują się w aranżację każdej siłowni.

Naturalnie, śmiało można z nich również skorzystać w mieszkaniu. Zastosowana kilkustopniowa regulacja pozwala dopasować ławeczkę do swojego wzrostu, a także do typu wykonywanych treningów. Treningi na ławeczkach K – SPORT można wykonywać zarówno w pozycji siedzącej, ale też na leżąco. Jeżeli ktoś zaś chce wykonać trening klatki piersiowej to może wybrać bezpieczną pozycję ujemną. Zrobione z kauczuku osłony na nogach ławeczki zapobiegają przesunięciu się przyrządu, a dodatkowo ochraniają parkiet. Nie będzie mowy o żadnych uszkodzeniach.

Dokładnie wykonane bolce oddziałują także na wytrzymałość przyrządu, w preferowanej przez ćwiczącego pozycji. Specjalne wałki, zasłonięte gąbką umożliwiają zablokować nogi podczas treningu, na siedząco lub na leżąco. Z uwagi na to, że krawędzie ławki są zaokrąglone, to nie trzeba się bać uderzenia podczas trenowania. Ławki można wykorzystać bez przeszkód w mieszkaniu albo w czasie urlopu, bo nieskomplikowana konstrukcja pozwala je bezzwłocznie złożyć.

Dodaj komentarz