Bramki obrotowe jako główny podzespół systemu kontroli dostępu

Cechy charakterystyczne bramek obrotowych wysokich sprzedawanych w Stopcontrol klienci mogą poznawać, sprawdzając wybrane modele na witrynie www. W dodatku, mogą także korzystać z wskazówek doświadczonych sprzedawców. W Stopcontrol zatrudnieni są specjaliści, jacy szczegółowo wsłuchają się w oczekiwania klientów i na takiej bazie dopasują model bramki spełniający wszystkie wymagania związane z kontrolą dostępu na danym terenie albo w obrębie wybranego obiektu.

Imponująca jakość wykończenia, jaką mają bramki obrotowe motywuje do zakupu. Mechanizm obrotowy w takiej kategorii bramek wyznaczają trzy skrzydła zrobione ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy klienci mają możliwość wybrać spośród 3 gatunków stali. Poza dwoma zaprezentowanymi jest to także stal malowana proszkowo.

Będąc zdecydowanym na trzecią opcję, wybiera się dowolny kolor z palety RAL. Bramki obrotowe wysokie mogą zostać stosowane w środku budynków, jak i na zewnątrz. Ergonomiczny kształt wszystkich bramek pozwoli na płynny ruch skrzydeł przy zachowaniu niewielkiej przestrzeni. Wyraziste piktogramy nawigacyjne umiejscowione są na odpowiednio dobranej wysokości, a więc abstrahując od wzrostu, każda osoba może dostrzec wyświetlającą się sygnalizację. Mechanizm obrotowy w bramkach wyposażony jest w układ jaki wspomaga ruch ramion, który po wprawieniu skrzydła w ruch wpłynie korzystnie na obrót do pozycji wyjściowej.

Układ ma dodatkowo blokadę ruchu wstecznego, jaka uniemożliwia przechodzenie w odwrotnym kierunku niż ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Funkcjonowanie bramki można w prosty sposób skonfigurować, gdyż mają intuicyjny panel sterujący. Sprawdzając szczegółowe dane techniczne każdej bramki można prościej wybrać typ odpowiadający wykazywanym potrzebom. Najważniejsze atuty bramek obrotowych wysokich to: jakość, estetyka, praktyczność, bezpieczeństwo i maksymalna ergonomia. Klienci mogą oczekiwać na obsługę posprzedażową, czyli serwis, gdy mechanizm bramki nie będzie funkcjonował dobrze.

Dodaj komentarz