Bogata oferta szkoleń, wykonywanych w Imperium Szkoleniowym

Wszechstronna propozycja szkoleń, przeprowadzanych w Imperium Szkoleniowym obejmuje kursy w formie stacjonarnej na terenie Krakowa oraz w stolicy, a także szkolenia w formie distance learning. Kursanci mają do wyboru szkolenia takie jak: MS Excell, MS Office, kursy z obsługiwania baz danych, kursy z obsługi programów graficznych, szkolenia z programowania, szkolenia z tworzenia stron internetowych, kursy z Business Inteligennce, szkolenia z bezpieczeństwa informacji IT, kursy ze zwinnej metodyki, czy też kursy z modelowania procesów biznesowych. W ramach nauczania online udostępnione są zestawy: Teams, Access, Excel, PowerPoint, Project, Word, Outlook.

Przedsiębiorcy nad wyraz często zdecydowani są również na udział w szkoleniach dedykowanych. W Imperium Szkoleniowym opracowane są dodatkowo szkolenia w formie jednoosobowych warsztatów. Każdorazowo obszar szkolenia jest osobiście omówiony przez nauczyciela z uczestnikami szkolenia. Interesującym punktem w ofercie są kursy niestandardowe. Mogą one się odbywać w siedzibie zamawiającego.

Z chęcią zrobią użytek z tego klienci, którzy mają w danym czasie w swojej siedzibie wdrażane niestandardowe oprogramowanie. Kursy Imperium Szkoleniowego całkowicie odpowiadają na potrzeby rynku dotyczącego prowadzenia kursów IT w przejrzystej formie. Wszystkie kursy przeprowadzają jedynie doświadczeni trenerzy, mający tytuły Microsoft Certified Trainer oraz MOS. Po każdym kursie uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia zajęć. Są one dostępne w języku ojczystym jak i angielskim.

Kursy przygotowywane są na wybranym poziomie wiedzy uczestników, a na prośbę zleceniodawców mogą być opracowane indywidualnie. Do cenionych szkoleń wliczają się: MS Teams, MS Excel, a także MS Project. Na witrynie www przedsiębiorstwa https://imperiumszkoleniowe.pl/czym-jest-power-query-i-do-czego-sluzy/ można zapoznać się ze szczegółowym opisem konkretnych kursów, zobaczyć ile kosztują oraz ile czasu należy na nie poświęcić. Kiedy uczestnik zdecyduje się na zakup szkolenia w formie zdalnej to pozyska: dostęp do lekcji z bazowymi informacjami na temat praktyczności programów oraz do klarownych filmów z instruktażami.

Dodaj komentarz